ROOM 94 #EnglishBoysInPolandTour2017

4.02.2017

Już w kwietniu 2017, dokładnie w piątą rocznicę pierwszego koncertu w Polsce, ROOM 94 wracają do Polski z trasą koncertową #EnglishBoysInPolandTour2017

W ciągu tych 5 lat zespół grał w naszym kraju już kilkadziesiąt koncertów, w tym kilka tras koncertowych, dwukrotnie występował jako gwiazda festiwalu Young Stars (w 2015 na YSF w Poznaniu uhonorowani zostali nawet nagrodą dla najlepszego zagranicznego zespołu).

W tym czasie ich dyskografia poszerzyła się o wiele wydawnictw CD i DVD, a ich teledyski i utwory często gościły na antenie 4funTV, EskaTV, AntyRadio czy Radio Young Stars.

W tym roku powracają aby spotkać się ze swoimi fanami w 4 polskich miastach:

  • 20 kwietnia 2017: Łódź, klub New York – godz. 18:00
  • 21 kwietnia 2017: Wrocław, klub Liverpool – godz. 20:00
  • 22 kwietnia 2017: Chorzów, klub Leśniczówka – godz. 18:00
  • 23 kwietnia 2017: Warszawa, klub Pogłos – godz. 18:00

Podczas trasy towarzyszyć im będą goście specjalni, zespoły Hello Taylor (USA) oraz Set The Point (PL).

Bilety na koncerty ROOM 94 podzielone będą na 2 kategorie:

  • VIP – sprzedaż biletów VIP rozpocznie się w środę, 8 lutego, na stronie www.LemonClothing.co.uk – cena biletu VIP: 100 zł.
  • zwykłe – sprzedaż zwykłych biletów rozpocznie się w sobotę, 11 lutego, o godz. 12:00 w serwisie www.ticketpro.pl oraz w punktach sprzedaży, których pełną listę znajdziecie tutaj – cena zwykłego biletu: 59 zł.

Zwykły bilet upoważnia wyłącznie do udziału w koncercie, bilet VIP wyłącznie do spotkania z zespołem. Abywziąć udział w spotkaniu z zespołem oraz koncercie należy nabyć obydwa bilety: VIP oraz zwykły bilet. Bilet VIP to gwarancja spotkania z zespołem, wspólnych zdjęć a także zajęcia najlepszych miejsc pod samą sceną.

ILOŚĆ BILETÓW VIP JEST BARDZO LIMITOWANA.

Wszystkich uczestników koncertów prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

UWAGA: osoby, które w dniu koncertu nie będą miały ukończonych 14 lat mogą uczestniczyć w koncertach wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej. Osoby pomiędzy 14 a 18 rokiem życia mogą uczestniczyć w koncertach na podstawie pisemnego oświadczenia opiekuna prawnego (wzór do wydrukowania znajdziecie tutaj) lub pod opieką osoby dorosłej. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

organizacja: MonseArt Music we współpracy z Loud Noises i Lemon Clothing

patronat medialny: Wspieramy Legalne Kupowanie Muzyki

 

 

Wydarzenie na Facebooku: kliknij tutaj

Na stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciasteczka). Dowiedz się więcej