ROOM 94 – Centralny Dom Qultury (Warszawa) 2013-04-18

3.02.2013

ROOM 94 wracają do Polski z kolejnym koncertem!

Po ubiegłorocznych koncertach i sukcesie wydanego w Polsce albumu Loud Noises zespół przez ostatnie miesiące zasypywany był przez fanów znad Wisły setkami próśb o powrót do naszego kraju.

ROOM 94 postanowili wykorzystać przerwę pomiędzy ich występami na Wyspach Brytyjskich oraz koncertami planowanymi na późną wiosnę w Europie Zachodniej i wpaść do nas na koncert pod koniec kwietnia. Występy w Polsce wstępnie planowane były dopiero na jesieni 2013, ale ogromne zainteresowanie polskich fanów zaowocowało zmianą decyzji zespołu.

Jest więc wielce prawdopodobne, że w tym roku zespół pojawi się u nas dwukrotnie – zarówno na wiosnę, jak tez na jesieni promując planowany na koniec lata nowy album.

Zespół jest nominowany do nagrody Celebritan Rock Music Awards 2013, o którą konkuruje z takimi grupami jak Coldplay, Muse czy Green Day.

W Polsce ich muzyka jest oceniana najwyżej w całej historii rankingów prowadzonych przez Wirtualną Polskę, ROOM 94 wyprzedzili takie sławy światowej muzyki jak Robbie Williams, Alicia Keys czy One Direction!

Koncert odbędzie sie 18 kwietnia 2013 roku w warszawskim klubie Centralny Dom Qultury.

Koncert otworzą grupy Black Radio oraz Animators.

Osoby poniżej 16 roku życia będą wpuszczone na koncert pod opieką osoby pełnoletniej lub za okazaniem pisemnej zgody rodziców.

Bilety w cenie 20 zł. można kupić bezpośrednio na stronie www.ROOM94.co.uk

Start: godz. 19.00

strona wydarzenia w portalu facebook

Dzień wcześniej zespół spotka się z fanami w EMPIK Megastore

Na stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciasteczka). Dowiedz się więcej