Rockowy koncert Charytatywny

10.03.2012

20 kwietnia 2012 zapraszamy do warszawskiego klubu Progresja na koncert charytatywny, z którego cały dochód przeznaczony zostanie na leczenie 10-letniej Mai.

W piatkowy wieczór na scenie warszawskiego klubu Progresja zagrają (kolejność alfabetyczna):

Amnezja
Apacze z Wolnej Voli
Komety
Popkultura
Skowyt
The Spouds

Wejściówki w cenie:

minimum 15 zł – przedsprzedaż minimum 20 zł – w dniu koncertu

WAŻNE:

Zakup wejściówek w przedsprzedaży możliwy jest jedynie przez dokonanie przelewu w wysokości MINIMUM 15 zł na rachunek bankowy (jeżeli macie chęć wspomóc Maje większą kwotą – bardzo o to prosimy, każda dodatkowa złotówka daje Mai większe szanse na lepszą jakość życia):

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą” Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

KRS 0000037904

Bank Pekao S.A. I O/Warszawa: 41 1240 1037 1111 0010 1321 9362

KONIECZNIE Z DOPISKIEM: DLA MAI STOLARCZYK (2876)

NIE ZAPOMNIJCIE WZIĄĆ ZE SOBĄ WYDRUKOWANEGO DOWODU DOKONANIA PRZELEWU – BĘDZIE ON JEDYNYM DOKUMENTEM UPRAWNIAJĄCYM DO WSTĘPU NA KONCERT.

Maja ma 10 lat – to niezwykła dziewczynka, która musi walczyć o wszystko to, co nam zdrowym ludziom przychodzi z łatwością. Swoje pierwsze kroki postawiła w wieku 6 lat, teraz walczy o to by za pomocą mowy porozumiewać się ze światem. Choruje na rzadką chorobę genetyczną „zespół kociego krzyku”.

Na rehabilitację i leczenie Majki potrzebne są pieniądze. Specjalistyczne zajęcia to koszt ok. 1000 zł miesięcznie, do tego dochodzą turnusy rehabilitacyjne – koszt jednego to ok. 7 tysięcy zł., pomoce edukacyjne, wizyty lekarskie … wszystko to przerasta możliwości finansowe rodziców Mai. Dlatego prosimy, jeśli możesz przyłącz się do walki o lepsze, pełniejsze i bardziej świadome życie Majki.

Więcej o niej możesz przeczytać na www.majoszka.pl

W imieniu rodziców Mai pragniemy jednocześnie podziękować wszystkim artystom, którzy zgodzili się wystąpić w ramach organizowanego koncertu rezygnując ze swojej gaży.

Mamy nadzieję, że pojawicie się licznie na koncercie, prosimy również o zapraszanie jak największej liczby Waszych znajomych.

Na stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciasteczka). Dowiedz się więcej