NEVER MEANS MAYBE – Punkt & Radio Luxembourg – 2012-05-25

10.04.2012
25 maja 2012 zapraszamy na jedyny w Polsce koncert grupy Never Means Maybe, podbijającej aktualnie Wyspy Brytyjskie.
Never Means Maybe, dzięki umiejętnemu czerpaniu inspiracji pochodzących z różnych źródeł stworzyli własne, nie dające sklasyfikować się brzmienie, wyróżniające się z powszechnego dziś trendu naśladownictwa. Brytyjczycy reprezentują rosnącą scenę muzyczną z Essex, wpisując… się w nurt pop-post-hardcore w jego najlepszym wydaniu. Wyobraźcie sobie współpracę „Story of the Year” z „Glassjaw”, przy jednoczesnej wojnie pomiędzy „Funeral for a Friend” a „Refused” – to da Wam pojęcie o brzmieniu Never Means Maybe. Mocne brzmienie perkusji, synkopowe riffy oraz atak potrójnego wokalu wyróżniają grupę spośród innych wykonawców.
W ciągu kilku ostatnich lat Never Means Maybe zagrali ponad 400 koncertów. Każdy ich występ niesie ze sobą potężny ładunek energii, pięciu muzyków tworzących zespół daje z siebie wszystko na scenie, a każda minuta ich występu na długo zapada w pamięć fanów. Oprócz występów headlinerskich Never Means Maybe grali również wspólne trasy z „Bury Tomorrow” i “My Passion”, byil też gorąco przyjmowani na największych europejskich festiwalach jak Download, Sonisphere, T in the Park czy Hevy.
Rok 2011 przyniósł drugą EP-kę grupy “Strangers” wraz z singlowymi hitami “Ziva Killed Houdini” i “Inhale the Chaos”, teledyski te przez wiele miesięcy nie schodziły z wysokich miejsc w Scuzz TV oraz Kerang. Bieżący rok to nadchodząca premiera najnowszego albumu Never Means Maybe oraz promująca go trasa koncertowa. W 2012 roku Never Means Maybe wystąpią również ponownie na scenach festiwali Download i Hevy.
Koncert otworzą grupy The Freuders i The Black Hearts
Na stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciasteczka). Dowiedz się więcej