Bars and Melody TEEN SPIRIT TOUR

30.08.2016

Zespół BARS AND MELODY wraca do Polski we wrześniu na Teen Spirit Tour. Polskie Bambino będą miały okazje posłuchać na żywo brytyjskiego duetu w 4 miastach. Leo i Charlie podczas trasy promować będą swój najnowszy mini-album Teen Spirit , na koncertach nie zabraknie jednak największych hitów zespołu.

Dodatkowo na polskiej trasie towarzyszyć im będą: :zespół ROOM 94, zwyciężczyni Fanta Future Young Stars – Dominika Sozańska i Weronika Juszczak.

Daty i miejsca koncertów:

22.09.2016 – Gdańsk, B90
23.09.2016 – Toruń, Od Nowa
24.09.2016 – Kraków, Kwadrat
25.09.2016 – Wrocław, Zaklęte Rewiry

17:00 meet & greet z Bars and Melody
19:00 początek koncertów

Ograniczenia wiekowe: – Uczestnik Imprezy w wieku od 4 do 11 roku życia bierze udział w imprezie na podstawie własnego Biletu jednakże warunkiem wpuszczenia takiej osoby na Teren Imprezy jest przebywanie pod opieką osoby dorosłej posiadającej Bilet wstępu do tej samej strefy co małoletni Uczestnik przez cały okres trwania Imprezy. -Uczestnik imprezy w wieku od 12 do 18 lat bierze udział w imprezie na podstawie własnego Biletu, wymagane jest jednak, by małoletni uczestnik Imprezy posiadał pisemną zgodę rodziców, zezwalającą na jego samodzielne przebywanie na terenie Imprezy lub posiadać OŚWIADCZENIE OPIEKUNA. Wzór oświadczenia można pobrać tutaj..

Regulamin imprezy

Organizator: MyMusic
Partner: MonseArt Music

Na stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciasteczka). Dowiedz się więcej