Pink Angels

Back

Media

Więcej na:

Biografia

Grupa powstała w 2007 roku szybko zdobyła sławę w rodzinnych Czechach. Niewiele później ich sława dotarła również na Wyspy Brytyjskie, gdzie zespół ma również rzeszę wiernych fanów. Pink Angels sprzedały już ponad pół miliona płyt, mają na swoim koncie setki koncertów, występów telewizyjnych, a nawet musical dla nastolatków.

Najważniejsze dotychczas wydarzenia w karierze Pink Angels w Czechach i na Słowacji:

  • własny show telewizyjny In Zone 5Angels
  • autorskie występy w największych teatrach muzycznych Czech
  • 5 albumów CD i 2 płyty DVD
  • wspólne występy z największymi gwiazdami sceny
  • setki koncertów w najbardziej prestiżowych obiektach
  • nagranie utworu do czołówki znanej na całym świecie serii filmów animowanych Winx Club
  • linie produktowe Pink Angels, m. in. kosmetyki, przybory szkolne, szampan dla dzieci…

Poza Czechami Pink Angels mają już na swoim koncie wspólne trasy i koncerty z takimi gwiazdami jak Little Mix, Jessie J, Rita Ora, JLS, James Arthur, Union J czy ROOM 94. Zespół występował również podczas show Big Gig 2013 na londyńskim stadionie Wembley. W 2014 Pink Angels mają w planach wiele kolejnych koncertów, w tym wspólne występy z Backstreet Boys oraz Ellie Goulding.

5Angels są również często obecne w zagranicznych mediach, w tym występ na antenie CBBC w ramach show Blue Peter (gośćmi tego programu oprócz 5Angels były m .in. takie gwiazdy jak One Direction, Justin Bieber, Miley Cyrus czy Michael Jackson) oraz artykuł o zespole zamieszczony na łamach Independent.

W 2013 ukazał się pierwszy teledysk Pink Angels realizowany przez brytyjskich producentów zatytułowany World Domination. Nad jego realizacją czuwały dziesiątki producentów, na planie klipu występowało ponad stu statystów. Na potrzeby realizacji teledysku zespół wynajął Boeinga 747, potocznie znanego jako Jumbo Jet, który został specjalnie zmodyfikowany na potrzeby teledysku. Polska premiera tej produkcji miała miejsce 16 maja 2014 na antenie 4fun TV.

Obecnie w skład zespołu wchodzą Nikola, Veronika, Angee, Tereza i Nathalie

Na stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciasteczka). Dowiedz się więcej